Ana SayfaMarangoz Ustası AnkaraHizmetlerimizKoltuk Döşeme AnkaraAnkara Mobilya Boyamaİletişim
Marangoz Ustası
Marangoz Ankara Çankaya
Hazır Mutfak Dolapları
Marangoz Ankara Dikmen
Marangoz Ankara Yenimahalle
Marangoz Ankara Batıkent
Marangoz Ankara Bahçelievler
Ankara Balgat Marangoz
Marangoz Ankara Çayyolu
Marangoz Etlik Ankara
Ankara Demetevler Marangoz
Ankara Keçiören Marangoz
Marangoz Ostim Ankara
Ankara Öveçler Marangoz
Ankara Siteler Marangoz
Ankara Ümitköy Marangoz
Teras Kapama Ankara
Teras Kapama Ankara Dikmen
Ahşap Teras Kapama Ankara
Cam Teras Kapama Ankara
Mobilya Tamiri Ankara
Koltuk Tamiri Ankara
Koltuk Döşeme Fiyatları Ankara
Kanepe Tamiri Ankara
Çekyat Tamiri Ankara
Ahşap Mutfak Dolapları konusunda Ankara’ da her zaman en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatları sunarak hizmet vermekteyiz. Ahşap Mutfak Dolapları yaptırma düşünceniz var ise bizden fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Ahşap Mutfak Dolapları hususunda fiyat ya da hizmet almak isterseniz, Ankara geneli ücretsiz keşif ve fiyatlandırma için bizi arayın yetkili mobilya marangoz ustası yerinde keşif yaparak en uygun fiyatları size teklif olarak sunalım.

Ahşap Mutfak Dolapları Ankara konusunda Ankara’ da Çankaya Keçiören, Mamak, Yenimahalle, Çayyolu, Pursaklar, Siteler, Dikmen, Etimesgut, Sincan, Eryaman, Batıkent, Balgat ve tüm Ankara geneli ücretsiz keşif hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Ahşap Mutfak Dolapları
için bizi Ankara ve İzmir geneli arayabilirsiniz. İzmir’ de Ahşap Mutfak Dolapları imalatımız ve şubemiz hizmet vermeye başlamıştır. İzmir Alsancak, Bornova, Karşıyaka, Konak, Karabağlar, Çiğli, Bayraklı ve Tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.
Ahşap mutfak dolapları modelleri mat masif ahşabın son model tasarımları ile karşımızda. Az yer kaplayan minimalist ahşap kesimler, mutfaklarda az yer kapladığı gibi hayatımızda da az yer kaplıyor. Evin enerjisinin evin içerisinde özgürce dolaşabilmesi için, kendinizi bunalmış ve sıkıştırılmış gibi hissetmemeniz için evde her yere eşyalar koymamalısınız. Özellikle mutfaklarda hava sıkışmalarını engellemeniz gerekir.Odanızın herhangi bir yerine yerleştirebileceğiniz görünmez mutfaklar, geçmişte günümüze bir köprü görevi gören ahşap materyaller ile süsleniyor. Odanın herhangi bir yerine yerleştirilebilen modern mutfaklarda dolap kapakları kapatıldığında tam olarak kocaman bir dolap, bir kütüphane gibi görünebiliyor. Dilediğinizde kapakları tekrar açarak mutfağa çevirebilirsiniz. Bu tarz mutfaklarda tercih edilen asıl madde de ahşaptır. Beyaz ya da renkli mutfakların kapatıldığında göründüğünden çok daha şık görünen ahşap mutfaklar, genel oda dekorasyonunun rengine uygun olarak farklı renklerden de tercih edilebiliyor.
Ahşabın güzelliği her zaman çekici olmuştur. Küçük evlerde bir alanın farklı amaçlarla da kullanılması gerektiğinde ahşap mutfak sistemleri televizyon ile birleştirilerek TV ünitesi gibi bile kullanılabilmekte.

Ahşap mutfak dolapların malzemesi ağaçlardır. Ahşabın üzerine su bazlı ya da pinoteks renklendirici ile istenilen renk verildikten sonra üzerine dolgu ve son verniği atılarak ürün son haline hazırlanır.

Ağacın dolap haline gelme süreci biraz uzundur. Örneğin meşe ağacından yapılacak bir dolap için, meşe ağacının kesilip, biçilmesi ilk aşamadır. Biçilen meşe, iki sene kadar ızgarada kurumaya bırakılır. Aksi takdirde dolap kapaklarında eğilme, bükülme yaşanır. Böyle bir süreç geçiren ahşap malzemenin fiyatı yüksek olduğu için bu mutfak dolaplarına da bu yüksek fiyatlar olarak yansımaktadır.
Ahşap mutfak modelleri farklı bir tarza sahiptir. Uygulanan alanı tamamlamak biraz zor olsa da doğru şekilde tamamlandığında çok hoş duracaktır.

Ahşap mutfak dolapları ile istenilen tarzı yakalayabilirsiniz. Ahşap mutfak dolaplarının otantik bir havası vardır. Mutfak dolabınız için seçtiğiniz renk ile tezgâh, duvar rengi, zemin rengi uyum içerisinde olmalıdır. Ahşabın tüm renkleri ile uyumlu olan başlıca renkler; krem, kahve, yeşildir. Ahşabın rengini seçerken nasıl bir görüntü elde etmek istediğinizi hesaba katın.• Ahşap doğal bir malzeme olduğu için sağlık açısından idealdir.
• Ahşap mutfak dolapları uzun yıllar, zarar görmeden kullanılabilirler.
• Temizliği kolaydır.
• Çizilme gibi riskleri daha azdır.
• Yapım aşamasından önce renk seçenekleri fazladır.

Ahşap malzemeler, özellikle mutfak yapımında kullanılan yaygın malzemelerdir. Bu ahşaplar meşe, çam, kiraz, wenge, tik gibi farklı model ve tonlarda kullanılabilmektedir.

Evlerinin önemli bir parçası olan mutfaklar, kişilerin kendi zevk ve ihtiyaçlarına göre pek çok şekilde tasarlanmaktadır. Bu gibi şık, modern ve ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanmış mutfaklarda hanımların yemekleri daha da keyifle yaptıkları bilinmektedir.
Mutfak dolapları zaman içerisinde aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalırlar. Yağ, yemek artıkları ve toz zerrecikleri dolapların üzerinde birikerek çıkarması zor lekeler meydana getirebilirler. Bu nedenle mutfak dolaplarını büyük bir sıklıkla temizlemek en akıllıca yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. İtinalı bir temizliğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda karbonat ile muhteşem doğal bir temizleyici elde edebilirsiniz. Karbonat kirlerin çıkmasını sağlarken ahşap dolaplarınızın aşınmasının da önüne geçmektedir. Temizleme işlemini tamamladıktan sonra ahşap dolaplarınızı parlatarak son rötuşu da tamamlayabilirsiniz.

1 bardak sirkeyi bir bardak suyun içerisinde karıştırarak sirkeli solüsyon hazırlayın. Bu orta bazlı solüsyon ahşap dolaplarınızın günlük olarak temizlenmesi için en ideal içeriklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu solüsyon dolaplarınızın zarar görmesini net olarak engellerken bir yandan da temiz bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

• Sirke ile temizlik yapmaktan hoşlanmıyorsanız bunun yerine sabun kullanarak da sizin için hoş bir solüsyon ortaya koyabilirsiniz. 1 çay kaşığı bulaşık deterjanını bir su bardağı su ile karıştırın ve solüsyonunuz kullanıma hazır olsun.
• Hiçbir solüsyonu mutfak dolabınızın üzerinde sert bir biçimde kullanmayın. Bu sert uygulama sonucunda dolaplarınızda aşınmalar ve renk kayıpları meydana gelebilmektedir.

Her yemek yapma işleminden sonra yemek parçacıkları ve yağ parçaları dolaplarınız üzerinde birikebilir ve sizin için hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkarabilirler. Yemek yapma işleminden sonra dolaplarınızı hafifçe silmek bile ilerleyen zamanlarda onların daha temiz ve düzenli bir görüme sahip olmalarını tetiklemektedir. Bir temizleme bezini sirke solüsyonunuza batırın ve dolabınızı bütün ayrıntıları ile silmeye başlayın.Unutmayın, nem ahşap dolapların kısa bir süre içerisinde kabarmasına sebebiyet verecektir. Bütün nemli dokunun ortadan kalkması için temiz bir bez yardımı ile dolabınızı yeniden silmeye odaklanın.
Baharatları ve diğer besin öğelerini sakladığınız dolaplar kısa bir süre içerisinde burada sakladığınız materyallerin kırıntıları ile dolabilirler. Bu nedenle birkaç haftada bir dolaplarınızın iç kısımlarını temizlemelisiniz. Dolabınızın içinde bulunan bütün eşyaları çıkartın ve sirkeli solüsyon ile ıslatılmış bez yardımıyla dolabınızı temizlemeye başlayın. Bu esnada sirkeli solüsyon yerine sabunlu solüsyon da kullanabilme şansınız bulunmaktadır. Ardından dolabınızı temiz bir bez yardımı ile kurulayın ve eşyalarınızı dolabınızın içerisine yerleştirin.

Dolabınızın ayrıca bir kaplama yüzeyi bulunuyorsa bu kaplama yüzeyi sayesinde temizliğinizi çok daha kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Plastikten yapılmış olan kaplamaları tercih etmelisiniz. Bu sayede dolabınızın içerisini temizlemek istediğiniz zaman kaplamayı çıkarıp yıkamak ve yerine yeniden yerleştirmek yeterli işlem adımları olacaktır.
Orta dereceli tozlanmalar için hem yumuşak hem de kuru bir bez kullanın. Bu bez yardımı ile dolabınızın hem içini hem de dışını dikkatlice temizleyin. Özellikle ahşap dolapların dış yüzeylerinin düzenli olarak tozlarının alınması çok önemlidir. Ocaktan sıçrayan yemek parçaları ve yağ partikülleri nedeni ile dolapların dış yüzeyleri çok daha hızlı bir biçimde kirlenmektedir. Yağ ve yemek lekelerinin dolapların dış yüzeylerinin temizlenmesini zorlaştırdığının da altını çizmek gerekmektedir.

Bu ürünler ahşap dolapların dış yüzeyindeki yağ birikintilerini dolaba zarar vermeden çıkartmak için dizayn edilmiştir. Bu temizleme materyalleri sirkeli solüsyondan ve sabun bazlı solüsyonlardan çok daha etkili bir biçimde iş görmektedir. Derinlemesine bir temizlik yapmak istediğiniz zamanlarda mutlak suret ile bu deterjanlardan kullanmanız gerekmektedir. Dolabınızın yüzeyinin net bir biçimde temizlenmesi için gerekli olan deterjan türü bu sabunlu yağ temizleme materyalleridir.

KOLTUK DÖŞEME
koltuk döşeme çankaya-0312-3291213
koltuk döşeme ankara-0312-3291213
Çankaya Koltuk Döşeme 0312-3291213
Mutfak Dolapları
Mutfak Dolapları ve Fiyatları İzmir
Mutfak Dolapları Modelleri ve Fiyatları
Mutfak Dolapları Fiyatları Ankara 0312-3291213
Ankara Mutfak Dolapları Modelleri 0312-3291213
Eski mutfak dolabı yenileme ankara
Ankara Mutfak Dolapları 0312-3291213
Mutfak Dolabı Fiyatları Ankara 0312-3291213
Mutfak Dolabı İmalatı Ankara 0312-3291213
Mutfak Dolabı Firmaları-Fiyatları Ankara
Ucuz Mutfak Dolapları Fiyatları Ankara 0312-3291213
Mutfak Dolabı Ankara Fiyatları 0312-3291213
Banyo Dolapları
Hazır Banyo Dolapları
Banyo Dolabı Fiyatları Ankara 0312-3291213
Banyo Dolapları Ankara 0312-3291213
Ankara Banyo Dolapları Modelleri 0312-3291213
Ahşap Kamelya
Ahşap Kamelya Fiyatları Ankara
Ray Gömme Dolapları
Ray Dolap Ankara İmalatçıları 0312-3291213
DİĞER BAŞLIKLAR